Capital T, Anxhela Peristeri, Mandi - Habibi

Capital T, Anxhela Peristeri, Mandi - Habibi
  • Слушали: 63
  • Размер: 6.46 MB
  • Длительность: 2:46
  • Качество: 320 kbps
  • Дата релиза: 04.08.2022
  • Скачать
Скачать музыку Capital T, Anxhela Peristeri, Mandi - Habibi бесплатно в формате mp3 или слушать в хорошем качестве 320 kbps
Слушать онлайн
Capital T, Anxhela Peristeri, Mandi - Habibi
Habibi
Capital T, Anxhela Peristeri, Mandi
2:46
Текст песни
Sikur gjithe boten me ta dhone ti nuk e don

E sot me tjeter ti po pin e po feston

Nuk ma ke njoft ti zemren nuk e meriton

Qe une te vuj per ty dhe dehem deri vone


Po du me t'pa, pa, pa, sikur pak, pak, pak

S'po mundem une me t'pas ty larg

Po du me t'pa, pa, pa, vetem pak, pak, pak

Per ty me veten dot s'e mbaj


Kom pi habibi, habibi, e du me t'pa

E nuk e di ti, e di ti se zemеr t'kam